X

TÖBB MINT ISKOLA!
Bejelentkezés
?
BELÉPÉS

Ismét nagy sikerrel zárult a Gyöngyhalász III. Országos Baptista „Ki mit tud?”

2019. 05. 13. 11:28 | HÍREK

A Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ az egész napot felölelő tehetségkutató verseny alkalmával 500 baptista iskolában tanuló gyermeknek biztosított alkalmat arra, hogy megcsillanthassa tehetségét a neves zsűri előtt.

E nagyszabású rendezvény keretein belül közel 100 produkció tárult elénk.

Köszönet illet minden résztvevőt; felkészítő pedagógust, segítőt, támogatót, résztvevő diákot, zsűritagot, vendéget, minden egyes közreműködőt, aki munkájával, odaadásával, jelenlétével hozzájárult ahhoz, sikerrel vegyük az akadályokat, „hegyek omoljanak le”, „felderítetlen szigetek” táruljanak fel.

Nagyon nehéz dolga volt a zsűrinek, rengeteg „gyöngyszem” került a felszínre. Csak „fényesek” és még „fényesebbek” voltak. Hosszas tanácskozás után - a nap végén - megszületett a várva várt döntés.

 

A nap „legfényesebb gyöngyszemei”:

GYÖNGYHALÁSZ KIEMELT DÍJ

Simon Éva

NABOK Általános Iskola Középiskola és Kollégium Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium (Kisújszállás)

 

Néptánc

  1. 1.     helyezés

Rétköz Néptáncegyüttes

Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

(Nagyhalász)

Ördögmotolla Néptáncegyüttes

II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Téglás)

  1. 3.     helyezés

Rokolya Néptáncegyüttes

Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Seregélyes)

-        különdíj

Kisrétköz Néptáncegyüttes

Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

(Nagyhalász)

 

Látvány- és showtánc

  1. 1.  helyezés

Ízisz gyermekei

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

3. helyezés

Táncoló talpak

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskola

(Törökszentmiklós)

-        különdíj

Somogyi Réka

Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Seregélyes)

-        koreográfusi különdíj

Kürti Ágnes - Ízisz gyermekei

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

 

Vers

  1. 1.     helyezés

Czeglédi Zétény

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Törökszentmiklós)

  1. 2.     helyezés

Dankó Zsófia

István Király Baptista Általános Iskola (Kótaj)

  1. 3.     helyezés

Vadász Vanda

Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

(Nagyhalász)

 

Próza

  1. 1.     helyezés

Gábor Edina Sára

II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Téglás)

Kökény Károly Dániel

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

  1. 2.     helyezés

Lukács Katalin

Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

(Nagyhalász)

Lukács Bulcsú Sándor

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista

Általános Iskola és Gimnázium (Velence)

  1. 3.     helyezés

Kovács Attila

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

 

Ének - Szólóének:

  1. 1.     helyezés

Simon Éva

NABOK Általános Iskola Középiskola és Kollégium Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium (Kisújszállás)

  1. 2.     helyezés

Tőkés-Bodor András

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

  1. 3.     helyezés

Cseke Noémi

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

-        különdíj

Fekete Anna

II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti

Iskola (Téglás)

 

Csoportos ének

  1. 1.     helyezés

Cserrengők és a Ködmön Citerazenekar

Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Seregélyes)

Százszorszép Kamarakórus

NABOK Általános Iskola Középiskola és Kollégium Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium (Kisújszállás)

  1. 2.     helyezés

Pannonhalmi Hangadók

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

  1. 3.     helyezés

Beregi Trió

Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

(Tiszaszalka)

 

Hangszer

  1. 1.     helyezés

Rátkay Fanni

Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola (Budapest)

  1. 2.     helyezés

Simon Éva

NABOK Általános Iskola Középiskola és Kollégium Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium (Kisújszállás)

  1. 3.     helyezés

Vadász József

Kazinczy Ferenc Baptista Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Nyírbogdány)

 

Színpadi jelenet

  1. 1.     helyezés

Velencei Gézengúzok

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium (Velence)

 

Képzőművészet

  1. 1.     helyezés

László Eszter

Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Törökszentmiklós)

  1. 2.     helyezés

Dudra Dorottya

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium (Velence)

  1. 3.     helyezés

Balogh Ramóna

Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Bodrog)

-        különdíj

Kovács - Pödör Petra

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium (Velence)

Tamasovics Alíz

Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

(Bodrog)

Ványolos Norma

Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola

(Budapest)

Fantasztikus nap volt, a „halászat” folytatódik 2 év múlva!

ESEMÉNYNAPTÁR
KÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK

Babák rózakertje, Szülők-nevelők bálja

25.
MÁJ.

Határtalanul - 7. évfolyam

27.
MÁJ.

Nevelőtestületi értekezlet

27.
MÁJ.

Vezetőségi értekezlet.

27.
MÁJ.

Gyermekheti programok külön projektek szerint

27.
MÁJ.
ESEMÉNYNAPTÁR
Az alábbi naptárban tudja kiválasztani egy adott naphoz tartozó eseményt. A hónapok között a nyilak segítségével tud lépkedni.
ÖSSZES ESEMÉNY

INTÉZMÉNYEINK

ELÉRHETŐSÉGEK

BAPTISTA NEVELÉS - OKTATÁS

1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 57.

Telefon: +36 1 381 0537
Fax: +36 1 381 0536

E-mail: fenntarto kukac baptistaoktatas pont hu

Web: www.baptistaoktatas.hu

© 2013 BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT
DESIGN és FEJLESZTÉS: RELATIVE